Designed by Piotr Leple
Copyright © 2010 by "PHU Marbo" All Rights reserved E-Mail: marbo@marbo.zgora.pl
Osłony Zewnętrzne
1. Żaluzje poziome:
    aluminiowe, drewniane
2 .Żaluzje pionowe: tkaninowe, pcv
3. Rolety materiałowe: wolnowiszące i
    w kasetach, dachowe
4. Rolety rzymskie
5. Plisse /zasłony plisowane/
6. Maty bambusowe
1. Markizy: balkonowe, tarasowe,
    koszowe
2. Moskitiery: ramki, rolety, drzwi
3. Rolety aluminiowe zewnętrzne
4. Bramy garażowe rolowane
1. Usługi w zakresie pomiarów,
    doradztwa, dostaw i montażu
    oferowanych produktów
2. Czyszczenie żaluzji pionowych,
    regeneracja i naprawa szyn
Nasz profil działalności to : produkcja, handel, usługi w zakresie technik osłonowych.
Markizy koszowe, balkonowe i tarasowe wykonane ze specjalnych tkanin lub wzmocnionej folii obsługiwane ręcznie /mechanizm korbowy/ lub z napędem elektrycznym i automatyką /wiatrową i słoneczną/ na konstrukcjach /stelażach/ pokrytych białą farbą proszkową lub na życzenie dowolną z palety kolorów RAL. Markizy tarasowe występują w wersji z pełną kasetą a także z praktycznym daszkiem ochronnym, mogą posiadać rozwijaną falbanę zwiększającą poczucie intymności. Markizy można wykorzystać jako nośnik reklamy stosując odpowiednią grafikę. Najważniejszym zadaniem markiz jest ochrona przed zbyt dużym nasłonecznieniem na zewnątrz co przenosi się też na pomieszczenia wewnętrzne.
Markizy
Moskitiery
Moskitiery stanowią doskonałą ochronę przed owadami, insektami i pyłkami. Są odporne na warunki atmosferyczne, można dostosować je do każdego okna. Najpopularniejsze sa stałe ramki /kolor biały i brąz, siatka w kolorze szarym/, które po sezonie można łatwo zdemontować i po oczyszczeniu przechować do następnej wiosny. Występują także moskitiery rolowane /w pionie i poziomie/ oraz drzwi z siatką.
Rolety Aluminiowe Zewnętrzne
Rolety zewnętrzne doskonale zatrzymują ciepło zimą a latem miły chłód w domu, zabezpieczają przed hałasem i włamaniem. Występują w wielu kolorach co pozwala dopasować się idealnie do istniejącej elewacji i stolarki. Sterowanie rolet można dostosować indywidualnie, a mamy do wyboru: napęd ręczny, sprężynowy albo elektryczny /włączniki manualne, kluczowe, pilot/. Różnorodność profili aluminiowych wypełnionych pianką pozwala wykonać rolety do 4 m szerokości i 12 m.kw. powierzchni.
Bramy garażowe rolowane
Bramy rolowane montujemy jako zamknięcie garaży, hal magazynowych itp. Wykonane są z profili aluminiowych wypełnionych pianką, co gwarantuje dobrą izolację termiczną. Bramy podnoszone są automatycznie za pomocą silnika elektrycznego sterowanego ręcznie włącznikiem lub pilotem. Kolorystyka może być dopasowana do elewacji.
markiza (1)
markiza (2)
markiza (3)
markiza (4)
markiza (5)
moskitiery (1)
moskitiery (2)
moskitiery (3)
moskitiery (4)
moskitiery (5)
DSC_1675 (1)
DSC_1675 (a)
oz0